O Nas


Firma M&K MED swoją działalność na rynku usług medycznych rozpoczęła już w 2009 roku.

Oferta prowadzonych kursów i świadczonych usług jest bardzo szeroka, co sprawia, że wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów. Pomysłodawcą i założycielem firmy jest ratownik medyczny i strażak z wieloletnim stażem. Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas dyżurów w ratownictwie medycznym oraz służbie w Państwowej Straży Pożarnej udało stworzyć się markę opartą na jakości oraz profesjonalizmie. Do współpracy pozyskano najlepszych ratowników medycznych oraz strażaków, którzy podczas kursów mogą podzielić się z Państwem swoim doświadczeniem zdobytym podczas wielu godzin dyżurów. Nasi instruktorzy to fachowcy w swojej dziedzinie, stanowiący fundament, na którym opiera się działalność M&K MED.

Charakterystyczną cechą naszych kursów oraz tym, co nas wyróżnia jest kładzenie nacisku głownie na praktykę oraz ćwiczenia prowadzone przez doświadczonych instruktorów.
Organizowane przez nas zajęcia są przez to bardzo ciekawe, realistyczne oraz zdecydowanie bardziej efektywne. Kończąc jeden z naszych kursów, słuchacze wychodzą z szeroką wiedzą teoretyczną, ale przede wszystkim z praktycznymi umiejętnościami.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy!