Zabezpieczenia medyczne imprez

Zabezpieczenie medyczne imprez

Nasza firma jest doświadczonym, rzetelnym i zaufanym partnerem oferującym swoje usługi różnego rodzaju organizatorom imprez masowych. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi, o odpowiednie zabezpieczenie medyczne imprez powinien zadbać każdy organizator przedsięwzięcia, gdy orientacyjna liczba uczestników wynosi:

 • 1000 osób w przypadku imprez odbywających się na świeżym powietrzu,
 • 300 osób w przypadku imprez organizowanych w zamkniętych obiektach.

Oferujemy Państwu zespół wysoce wykwalifikowanych specjalistów wyposażonych w sprzęt niezbędny do udzielenia szybkiej i profesjonalnej pomocy medycznej, który będzie czuwał zarówno nad bezpieczeństwem uczestników imprezy, jak i podczas transportu medycznego.

Mamy duże doświadczenie w organizacji zabezpieczenia medycznego wszelkiego rodzaju imprez o charakterze sportowym, kulturalnym, koncertów, pikników rodzinnych itp. Podczas tego typu przedsięwzięć nierzadko mają miejsce omdlenia, urazy i inne wypadki. Nasz personel został przeszkolony do udzielania profesjonalnej pierwszej pomocy oraz pomocy medycznej uczestnikom imprez, a w razie konieczności jest w stanie zadbać o przetransportowanie poszkodowanej osoby do specjalistycznej placówki.

Zabezpieczenia medyczne, zwłaszcza ich rodzaj i liczbę ratowników każdorazowo dopasowujemy do wielkości imprezy oraz indywidualnych preferencji klienta. Najczęściej działamy na terenie Poznania oraz okolic, ale jesteśmy w stanie zrealizować usługę także w wielu innych miastach Polski.


Nasza firma dysponuje najlepszymi specjalistami w zakresie zabezpieczenia medycznego wszelkich imprez. Współpracujemy z lekarzami, ratownikami medycznymi, pielęgniarkami oraz strażakami (ratownikami).

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, aby profesjonalnie zrealizować zabezpieczenie medyczne i sprostać oczekiwaniom klienta.

Cena określonego zabezpieczenia medycznego jest zależna od charakteru imprezy/wydarzenia oraz od potrzeb personalnych, sprzętowych i logistyki.

Oferta zabezpieczeń medycznych obejmuje:

  • Punkty pomocy medycznej, obsługiwane przez lekarzy i ratowników medycznych, wyposażone w sprzęt medyczny służący do ratowania życia (defibrylator, tlen, środki opatrunkowe i podstawowe leki)
  • Zespoły wyjazdowe – karetki
  • Ratownicze patrole piesze wyposażone w niezbędny sprzęt
  • Łączność między zespołami/patrolami
  • Pomoc koordynatora zabezpieczenia medycznego.