Transport medyczny:


Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie transportu medycznego na terenie całej Europy. Firma zapewnia fachową opiekę nad pacjentem oraz gwarantuje atrakcyjne ceny.

Transport medyczny – Poznań

Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu profesjonalnych usług z zakresu przewozu pacjentów, działając zarówno na zlecenia osób prywatnych, jak i firm oraz instytucji. Oferujemy prywatny transport medyczny krajowy i międzynarodowy, w tym także przewóz krwi, sprzętu medycznego, materiałów biologicznych itp.

Dysponujemy jednym z najnowocześniejszych w Polsce taborów, na który składa się m.in. prywatna karetka, a także najwyższej klasy sprzęt ratowniczy. Wszystkie nasze pojazdy spełniają międzynarodowe normy sanitarne EN i PN, pozwalając na bezpieczny oraz w pełni komfortowy przewóz pacjenta w wyznaczone miejsce. Przed każdym transportem przygotowujemy sprzęt oraz wyposażenie według indywidualnych potrzeb i wymagań klienta.

Przewozimy osoby chore, z niepełnosprawnością, mające problemy z samodzielnym poruszaniem się, a także pacjentów, których stan zdrowia uniemożliwia lub ogranicza możliwości korzystania ze środków transportu publicznego.

Oferujemy profesjonalny transport medyczny karetką na terenie Poznania i całej Europy, przewożąc pacjentów m.in.:

  • Do szpitali,
  • Na badania i konsultacje specjalistyczne,
  • Do ośrodków rehabilitacyjnych,
  • Do klinik, sanatoriów, hospicjów, ośrodków opiekuńczych itp.

Usługa obejmuje przyjazd do pacjenta w wyznaczone miejsce, przewóz chorego do miejsca docelowego oraz powrót. Nasza oferta jest skierowana do osób prywatnych, firm ubezpieczeniowych, szpitali, stacji dializ, a także wielu innych zakładów opieki zdrowotnej.