Transport medyczny


Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie transportu medycznego na terenie całej Europy. Firma zapewnia fachową opiekę nad pacjentem oraz gwarantuje atrakcyjne ceny.

Transport medyczny – Poznań

Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu profesjonalnych usług z zakresu przewozu pacjentów, działając zarówno na zlecenia osób prywatnych, jak i firm oraz instytucji. Oferujemy prywatny transport medyczny krajowy i międzynarodowy, w tym także przewóz krwi, sprzętu medycznego, materiałów biologicznych itp.

Dysponujemy jednym z najnowocześniejszych w Polsce taborów, na który składa się m.in. prywatna karetka, a także najwyższej klasy sprzęt ratowniczy. Wszystkie nasze pojazdy spełniają międzynarodowe normy sanitarne EN i PN, pozwalając na bezpieczny oraz w pełni komfortowy przewóz pacjenta w wyznaczone miejsce. Przed każdym transportem przygotowujemy sprzęt oraz wyposażenie według indywidualnych potrzeb i wymagań klienta.

Przewozimy osoby chore, z niepełnosprawnością, mające problemy z samodzielnym poruszaniem się, a także pacjentów, których stan zdrowia uniemożliwia lub ogranicza możliwości korzystania ze środków transportu publicznego.

Oferujemy profesjonalny transport medyczny karetką na terenie Poznania i całej Europy, przewożąc pacjentów m.in.:

  • Do szpitali,
  • Na badania i konsultacje specjalistyczne,
  • Do ośrodków rehabilitacyjnych,
  • Do klinik, sanatoriów, hospicjów, ośrodków opiekuńczych itp.

Usługa obejmuje przyjazd do pacjenta w wyznaczone miejsce, przewóz chorego do miejsca docelowego oraz powrót. Nasza oferta jest skierowana do osób prywatnych, firm ubezpieczeniowych, szpitali, stacji dializ, a także wielu innych zakładów opieki zdrowotnej.

Prywatny transport medyczny

Przemieszczenie się osób z niepełnosprawnością, ciężko chorych czy samotnych może okazać się ogromnym wyzwaniem. Samochody osobowe bardzo często nie są odpowiednio przystosowane, zatem transport prywatny jest wykluczony. Przeowżenie pacjentów wymaga niejednokrotnie specjalistycznego sprzętu. Nasza firma posiada jeden z najnowocześniejszych taborów, który został wyposażony w niezbędne do przewozu osób chorych i niepełnosprawnych narzędzia i maszyny. Jedną z najważniejszych zasad, jaką kierujemy się podczas transportu to ich odpowiednie zabezpieczenie medyczne. Właśnie dlatego ciągle inwestujemy w nowoczesne rozwiązania. Transport medyczny odbywa się z możliwością opieki medycznej i jest przystosowany dla osób z problemami w poruszaniu się. W karetce do dyspozycji są nosze, dzięki którym chory może zostać bezpiecznie przetransportowany do odpowiedniej jednostki służby zdrowia. Transport sanitarny przystosowany jest do osób, które ze względu na swoją chorobę nie mogą skorzystać ze środków komunikacji miejskiej lub transportu prywatnego.

Bezpieczeństwo bliskich jest dla każdego szczególnie ważne. Transport chorych jest więc niejednokrotnie dużym wyzwaniem. Brak odpowiedniej wiedzy czy przystosowanego pojazdu może znacząco ograniczyć pole działania. Przewóz ludzi schorowanych do sanatorium, ośrodków rehabilitacyjnych czy hospicjów jest wręcz niemożliwy. Bardzo często w takiej sytuacji medyczny transport to jedyne rozwiązanie. Opieka, jaką wówczas otoczony jest pacjent, często jest bezcenna i daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Nasza firma stale inwestuje w tabór pojazdów oraz sprzęt medyczny, by zapewnić pacjentom jak najlepsze warunki. Przewóz chorych na dużą odległość, podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych czy przez centrum miasta w godzinach szczytu, staje się dużo łatwiejszy, bardziej komfortowy i bezpieczniejszy, gdy odbywa się nowoczesną karetką z odpowiednio przeszkolonym opiekunem.